TAIMERAMM
ehk vermikompost või ka biohuumus on vihmausside poolt läbitöötatud maheveisesõnnikust kompost. Vihmaussid  rikastavad seda oma seedetraktis arvukate ensüümidega. Vihmaussisõnnikus sisaldub suur hulk ( kuni 32% kuivaines) huumuslikku ainet , mullale ja taimedele kasulikke mikroorganisme.  Vermikomposti eristab teistest orgaanilistest väetistest vees lahustuva lämmastiku, fosfori, kaaliumi kõrgendatud sisaldus. Samuti on mikroelemendid paremini omastatavs vormis. Taimeramm on pikaajalise  toimega, mulda segatuna kestab selle kasulik mõju taimedele  3-5 a. Vermikomposteerimise käigus läbivad umbrohu seemned vihmausside organismi ja kaotasvad seeläbi idanevuse. Lisaks sellele on vermikompostis, võrreldes tavaliste orgaaniliste väetistega, madalam soolekepikeste sisaldus. Kuna vihmaussid töötlevad oma seedetraktis raskemetallid raskesti lahustuvateks ühenditeks, väheneb komposti toksilisus ja kahjulikud ained muutuvad taimedele praktiliselt kättesaamatuks.mis sisaldab endas taimedele kergesti omastatavaid kasulikke ja vajalikke toitaineid ja mineraale. 
Põllumajandusameti Mahepõllumajandusbüroo on tunnustanud Taimerammu ja Taimeramm kontsentraati orgaanilise väetise/kasvustimulaatorina ja antud tooteid on lubatud kasutada mahepõllumajanduses.
Tooteleht Taimeramm.pdf
Pakendid 0,25 l, 4 l, 20 l. Hulgiostuks saadaval ka 1 m3 bigbag.

TAIMERAMM KONTSENTRAAT
on biohuumus vedelal kujul. See sisaldab neidsamu toime- ja toitaineid ja kasulikke mullabaktereid, mis tahke vermikompost. Avaldab taimedele kiiret toimet. Vedela Taimerammuga kastetakse  taimi. Toitainete omandamine võib toimuda ka läbi taimede lehtede, pritsimise teel. NB! Kindlasti lahjendada enne kautamist!
Tooteleht Kontsentraat.pdf
Pakendid: 0,22 l, 1 l, 10 l. Hulgiostuks saadaval ka 1 m3 mahuti.
 
Eestis on kaup saadaval:
-Veebipood Interbauen
-Juhani Puukool/Viimsi istikuäri
- Espak AS Viadukti 42, Tallinn, Espaki kauplused Tartus, Pärnus, Paides, Viljandis, Võrus ja Põlvas
- Aianduskeskus Hansaplant
-Nurmiko  Sakus
-Lillekeskus  Pärnus
-Kuusk AE OÜ Pärnus
-Lõunakeskuse Taluturg Tartus
-Pärnu Keskuse Taluturg
- Puruvana kauplus Kosel
- Kolu kauplus Kose vallas Harjumaal
- Arleenike OÜ lillekauplus Kohilas Vabaduse tn 3
-Rapla Talupood
-Aed ja Kodu Jõgeval

NB! Meie toodete müügist huvitatud kauplejatel palume lahkesti ühendust võtta.


Toodete tellimiseks saada meile e-mail
Email again: